BATERI PER SESTEME SOLAR dhe UPS Panasonic LC-X1..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albasolar GmbH 17 Pri 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 EUR

Komuna: Prishtinë
Bateri per energji akumuluese (Invertor, UPS, energji Solare, apo tjera...)
Kapaciteti: 24 Ah
Tensioni: 12V
Gjatesia:165 mm
Gjeresia: 125 mm
Lartësia: 175 mm
Pesha: 9,0 kg

Posedojmë të gjitha Sistemet duke filluar prej atyre Ishull deri ke Megawat gati pa kufinjë.
Paisje nga te gjitha Teknologjitë: Zvicerane, Gjermane, Europjane dhe Aziatike.
Vizitoni faqen www.albasolar.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim