BATERI PER SESTEME SOLAR dhe UPS SOLAR BTX 12-80..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albasolar GmbH 17 Pri 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Bateri per energji akumuluese (Invertor, UPS, energji Solare, apo tjera...)
Kapaciteti: 90 Ah
Tensioni: 12V
Gjatesia:350 mm
Gjeresia: 160 mm
Lartësia: 160 mm
Pesha: 24,0 kg

Çmimi ne Zvicerr CHF 80,00
Çmimi ne Kosove EURO 100,00


Posedojmë të gjitha Sistemet duke filluar prej atyre Ishull deri ke Megawat gati pa kufinjë.
Paisje nga te gjitha Teknologjitë: Zvicerane, Gjermane, Europjane dhe Aziatike.
Vizitoni faqen www.albasolar.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim