BATERI PER SESTEME SOLAR dhe UPS YUASA-SWL2500

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albasolar GmbH 17 Pri 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Bateri per energji akumuluese (Invertor, UPS, energji Solare, apo tjera...)
Kapaciteti: 90 Ah
Tensioni: 12V
Gjatesia:305 mm
Gjeresia: 173 mm
Lartësia: 220 mm (me Vida 223 mmm)
Pesha: 32,0 kg

Sasia ne Depo: 500 cope.

Çmimi ne Zvicerr CHF 90,00
Çmimi ne Kosove EURO 110,00

Posedojmë të gjitha Sistemet duke filluar prej atyre Ishull deri ke Megawat gati pa kufinjë.
Paisje nga te gjitha Teknologjitë: Zvicerane, Gjermane, Europjane dhe Aziatike.
Vizitoni faqen www.albasolar.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim