Bejm shitjen e Aparatav Kunder Zjarrit

Shitet nga: visar 16 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejm Shitjen Servisimin Rimbushjen Kontrollimin e Aparatave Kunder Zjarrit
Shitjen dhe Shqyrtimin e Hidrantav
Shitjen e kutiav Ndimes Tpar
Si dhe Shum paisje Per Mbrojtje kunder Zjarrit dhe Mbrojtje Npun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim