Bejm shitjen e dheut per kopesht dhe qymyrit

Shitet nga: agron 03 Jan 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
dheu eshte i kualitetit te larte045982478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim