Bicikell

Shitet nga: Sead 07 Mar 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes bicikllen ne gjendje shum te mir shalen ja kam vnuar tre e kam edhe tveten rezerv çmimi 120 eu por bej edhe marrveshje nr tel 044161071 dhe viber +38649161071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim