Biciklet

Shitet nga: Alban 27 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Biciklet Maxwheel.
Road bike
Pjeset scott ,richey dhe Shimano

Pesha 6,5 deri 7 kg

E bukur dhe funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim