Biciklet

Shitet nga: Bujar 19 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet bicikleta ne gjendje perfekte shum pak e perdorun ne diska ne te 2 rrotat me fena me vaj dhe amertizim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim