Biciklete 2015

Shitet nga: .... 19 Mar 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet biciklete ne gjendje te shkelqyer...eshte prodhim 2015...cdo pjes shimano origjinale...nuk i kam nderruar as gjen me te vogel....bicikleta ndodhet ne Shqipri Tirane...cmimim i diskutueshem...mumd kontaktoni dhe ne viber ose whatssap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim