Bilardo 8-she model italian, shum e pershtatshme!!

Shitet nga: Agron 20 Pri 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet bilardo 8she ne gjendje pune shum te mire, bilardo eshte model italian dhe shume e pershtatshme per loj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim