Bilardo

Shitet nga: flamur 06 Pri 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
shes bilardon ne gjendje shum te mir i rujtun maximum, posedon 2 shtega dhe topat komlet kuptohet edhe trekeonshi i topav. per ma shum infol tel. 044 099 188. gjendemi ne fhstin Batllav ,Podujev.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim