Bio produkte

Shitet nga: fuad 02 Jan 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitorja jonë gjendet prapa teatrit kombëtar në rrugën Bajram Kelmendi. Në shitoren tonë mund të gjeni Vajra esenciale,mbi 50 lloje të ndryshme Mjaltash, çajra të ndryshëm,erëza, vaj kokosi dhe produkte tjera të kokosit, kozmetikë organike bimore si shampoo,sapune, kremra për fytyrë etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim