Biqiklete Kron

Shitet nga: Rron 22 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

315 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes biqikleten Kron Tourer ,e perdorur por shume e ruajtur. Biqikleta ka ngjyre te zeze,ka 21 shpejtesi dhe i ka te gjitha pjeset Shimano (frenat para dhe pas,automatat para dhe pas)llojin e frenave e ka V-Brake por mund te konvertohet ne frena me diska,ka amortizer perpara etj. Madhesia e rrotave eshte 28 ndersa gomat i ka Rubena Sport.
Te interesuarit mund te me kontaktojne edhe ne viber +377 45 297 073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim