Blej Online - Prishtinë

Shitet nga: Blej Online - Prishtinë 02 Pri 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bleni nga shtepia produktet e brendeve me te njohura Botërore dhe do perfitoni transportin gratis ne gjithë Kosovën.
Pagesa pas pranimit te produktit. Transporti behet shpejt dhe sigurt. Porosine mund ta beni ne #Viber +38649191814 ose ne faqen zyrtare https://m.facebook.com/Blej-Online-Prishtin%C3%AB-1684731955080546/?ref=bookmarks


Çmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim