Blej argjent dhe ari te demoluar ose ne gjendje ..

Shitet nga: nikki 01 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej argjent dhe ari te demoluar ose ne gjendje te mire .Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim