Brum profesional

Shitet nga: Toni 06 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim brum per pizza ..per restaurante exklusive dhe tjera brumi eshte kualitet extra per pizza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim