Brusalic

Shitet nga: Fatmiri 07 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Brusalic e madhe WX 2200

Brusalic e firmes metabo
Fuqia 2200 wate


Gjendemi te Firma ARSIMI-METABO

1 Kodra e Trimave ne Prishtine afere Pro Credit Bankes dhe
2. Zona Industriale rruga per Fushe Kosove Afer FSK perball TeknoMarket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim