Brushe speciale qelqi per pastrim te pllakes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: www.blej24.com 18 Gsh 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Brushe speciale qelqi per pastrim te pllakes elektronike
Me kete brushe speciale eshte e mundshme ne pllaka elektronike te largohet llaku permbi qe eshte permbi lidhjet elektronike dhe mandej aty te intervenohet me pikje/kallaj. Poashtu ideal kur pllaka eshte qare dhe kur duhet qe ato lidhje te bashkohen.

MAGIC BRUSH

For cleaning all kinds of contacts and removal of protective coating on circuit boards.
Kodi i produktit: 269440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim