Bure 60 litave

Shitet nga: Artoni 28 Krr 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kem bure 120 litrave
60 litrave
dhe 50 litrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim