Butiku "RONI" Kerkon 3Puntore

Shitet nga: Entela 06 Tet 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Butiku per femra "RONI" kerkon 3 punetore gjithashtu edhe 3 praktikante, Salloni gjindet ne Prishtine, Orari i punes 08:00 - 16:00 paga minimale 260euro.
Ju lutemi qe te fotografoni dhe dergoni ne Email adres Leternjoftimin para dhe mbrapa dhe nje CV te punes dmth pervoja e mehershme se ku keni punuar.
dhe numrin e TEL. Faleminderit
Email - entelahiti@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim