CD per PS3 , Vollon per PS3 dhe PS2 dhe PC

Shitet nga: Eris 18 Sht 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Call of deuty 6€
Crysis 6€
Gta 4 10€
Need for speed 7€
Vollon per PC ,PS3 ,PS2 i ruajtur 40€
Nese blen vollonin dhe gta 4 ju dhurojm nje cd falas dhe albumi qe shinhi ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim