CERADA (TENDA)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro Tenda 29 Maj 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Punojmê cerada dhe tenda te ndryshme sipas nevojes . Per kamiona ,lokale,pushimore etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim