Central telefonik Panasonic switchboard kx tem824

Shitet nga: emri 31 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes centralin telefonik Panasonic switchboard kx tem 824, centrali eshte i ri dhe pa perdorur ne paket.I pershtatshem per zyra, hotele etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim