Champagne Angel by Stefano Zagni (Vintage 2004)

Shitet nga: Gezim 11 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Champagne Angel Brut nga Stefano Zagni (vintage 2004).

Champagne Angel Brut nga Stefano Zagni eshte njeri nga shampanjet me ekskluziv ne tregun boteror. i vleresuar nga shume uebfaqe te specializuara boterore me nota jashtezakonisht te larta dhe shije mbreselenese.

Cdo shishe e ketij Champagne eshte e punuar me kujdes te vecante nga rrushi me kualitativ i rajonit te Champagne-Ardenne ( Montagne de Reims ) France. Pamja ekstravagante per cdo shishe eshte e punuar me dore, me nje veshje te vecante pelhure dhe gur te cmuar.

Champagne Angel Brut (Vintage 2004) eshte pikerisht zgjedhja e duhur per te shenuar gezimet e juaja familjare, dhe per ti kujtuar ato vite me rradhe.

Per me shume info: http://www.angelchampagne.com
(http://ifitshipitshere.blogspot.com/2009/12/what-most-of-you-will-not-be-sipping.html)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim