Clash of clans account

Shitet nga: Ilir 12 Gsh 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet account ne clash of clans lvl 88, level maximum jane gati te gjitha me perjashtim te disa dark troops dhe spells si dhe walls. Ka 5 builders dhe 266 gems
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim