DETEKTOR I METALEVE

Shitet nga: skender 04 Gsh 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR   480 EUR

Komuna: Prishtinë
Zbulon Metalet e fshehura nen dhe ne thelsi deri 60 cm.
Ka mundesi per organizimin e ekspedites se perbashket kerkimore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim