DHE (humus) per kopshte

Shitet nga: kopshti-ba 10 Krr 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesum DHE - humus per kopshte,dheu esht i cilsis se lartë. 5 euro kubiku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim