DYER DRITARE NGA PLASTIKA

Shitet nga: Alberti 12 Gsh 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm servisimin e te gjitha dyerve dhe dritarev nga plastika 045 851 799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim