Data Logera për temperature dhe lagështi

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH Dje 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Data Logera për temperature dhe lagështi, , lehtë për tu përdorur përmes softwerit, të dhënat lehtë për tu shkarkuar nga paisja në kompjuter. Me një klikim të dhënat mundë eksportohen në formate të ndyshme si Excell, PDF, si dhe të paraqiten në formë grafike. Këto paisje janë të përshtatshme për barnatore, depo barnash, dhoma ftohjes etj.
Modeli si ne foto çmimi- 85 euro
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja www.smarttronik.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim