Demonterka , Ballancerka , kompresora, boca ,pis..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EDUARTI 26 Sht 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Demonterka , Ballancerka , kompresa te gjitha llojet, boca me madhsi te ndryshme, pistole me air madhsi te ndryshme , si dhe importojm me porosi.

Nr. 044 558 333
044 239 806
044 118 957
045 879 579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim