Detyra ne anglisht

Shitet nga: Fjolla 15 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Ju heki qafes detyrat qe keni ti dorezoni ne gjuhen angleze. Ne shkrim, folje dhe lexim jam perfekt ne gjuhen angleze.
Keni detyra, seminare, powerpoint, dokument qe ju duhet ne anglisht apo qe te krijohet ne anglisht?

Per lendet e fakulltetit ekonomik, banka & financave jam kompetent.
CV- ne anglisht 5 euro faqja (formati im apo i juaji - profesional)
Vetem perkthimi - 5 euro faqja
Berja e detyres ne ndonje per kohe te limituar - me marrveshje.
Biznes plane profesionale - me marrveshje

konfidencialitet! Kete pune e beje per qef
Kam viber!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim