Developer per Android edhe ios

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liva Competence 23 Nën 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojm puntore ne zhvillimin e aplikacioneve per Android edhe IOS !!!
Te interesuarit te cilet posedojn diturin e zhvillimt te aplikacioneve mund te lajmerohen ne info@livacompetence.com ose ne tel 049309957-Viber dhe Whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim