Dhe per kopsht/oborr/ara etj.

Shitet nga: agron 29 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
dheueshte i kualitetit te mire per kopsht /oborr/ara e tj,si dhe i kuslitetit me te dobet per mbusjen e ndonje grope e tj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim