Diplom e teknikut

Shitet nga: basria 28 Gsh 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
shes diplomen e rujtne e pa perdorne, e kryne ne afat dhe me nota te larta, te interesuarit ne te lajmerohen ne telin e shenuar me lart, mirepresim telefonatat tuaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim