Displeje matëse të temperaturës/lagështisë/orës

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 30 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
LCD Displeje për matjen e temperatures, lagështisë dhe orës reale.Modele të ndryshme.
Modeli si ne foto çmimi 12 euro
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja www.smarttronik.com.


Vizito www.smarttronik.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim