Dokumentacione Europjane

Shitet nga: xxx 09 Mar 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Bojm regullimin e dokometacione leternjoftim te bulgraris me drejt udhtime dhe leje pune n gjith europen n menyr legale nepermjet ambasades..ne shkup..me shum informacione ne viber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim