Dorza boksi

Shitet nga: Arlind 14 Tet 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Dorzat e Boksit jan originale te cilat I kam bler rreth 3 muajsh une kam ushtruar boks dhe tash e kam len boksin ato jan shume te Mira te cilat jan originale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim