Drasa, tren, letva

Shitet nga: Remzi 21 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 40 shtylla, tren, 15 me 15.

Tre metra drasa, edhe iverica, letva, laminat, dhe 1m kub drasa tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim