Drone (deri 60m lartsi)

Shitet nga: Toni 17 Gsh 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes drone-in ne gjendje te regullt, posedon kameren, inqizon mjaft paster, inqizon reth 8minuta, dhe fluturon lart deri 60 metra.

(kliko linkun per te pare me hollesisht produktin)
http://hitoys.org/symatoys/video/x5c.mp4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim