Dru

Shitet nga: Besnik Ramadani 08 Nën 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet rreth 8 metra dru te ahit.Te copetuara te prera dhe te thara.Cmimi 270 Euro,Transporti nga klienti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim