Dru per ngrohje

Shitet nga: Ylber 08 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim dru zjarri te llojeve te ndryshme. ,garantojme ne cilësi dhe korrektsi ... Gjendemi ne lagjen Kolovicë ... Per info : 044331328 ose 044990125

Tag tag tag : mercedes golf opel audi nissan pllac troje toka kamina furra pegueot hyundai jeep 4x4 mitsubishi porche traktor kamion volvo , passat tauran taureg karavan goma te reja shitet , blehet nderrohet , telefon , 5s , s5, 6s,s6, 4s,s4 ,4 etj nxemje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim