Dru per ngrohje

Shitet nga: VALBON 04 Shk 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 EUR

Komuna: Prishtinë
SHesim dru qarr bung shkoze etj qmimi 26 euro per meterr me transport tonin ne rajonin e prishtines dhe podujeves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim