Dru zjarri per shitje

Shitet nga: Avni Ademi 06 Pri 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim dru zjarri (afro 220 metra kub) shume te mira, te trasha, me vule dhe me letra. Drute jane te paluara shume mire, keshtu qe metrin kub e keni te plote.
Drute gjenden ne fshatin Lupç i Poshtem (Komuna e Podujeves), dhe jane kryesisht dru ahu dhe bung e qarr.Ngarkimi dhe transporti duhet te kryhen nga vete bleresi.

Me pak se 5 metra nuk shesim.

Per informata me te hollesishme iu lutem na kontaktoni ne nr. e tel.
+377 44 310 263
+377 45 95-96-97 ose
+377 44 623 288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim