Dru zjarri

Shitet nga: Kushtrimi 26 Gsh 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten krajkat per furra dhe nxhemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim