Dy Numra te njejt per shitje Vala dhe Ipko

Shitet nga: Rahim 04 Pri 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dy numra te njejt,njeri eshte vala dhe tjetri ipko numrat jan:
049 326 361
044 326 361
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim