Dyer Druri

Shitet nga: Bujar 04 Krr 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 5 Copë Dyer Druri 90 x 205 , Dyer-të janë të perdorua shumë pak nuk jane te deformuara jane ne gjendje shume te mire dhe jane komplet , Çmimi per cope 30 Euro , ose komplet 5 cope = 150 Euro . Lokacioni ne Hyrje te Prishtinës .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim