Dyer dhe Dritareve nga plastika

Shitet nga: alberti 12 Gsh 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm servisimin dhe riparimin e dyerve dhe dritarev te plastikes 045 851 799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim