Dyer dhe dritare me qmim te volitshem

Shitet nga: Luli 10 Jan 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet dera dhe dritaria te cilat mund te lidhen mes veti ne rastet e vendosjes ne ballkon, ose ndaras sipas nevojes. Jane ne gjendje shum te mir prodhim Gjerman. Dimensionet e deres 80-204, pjesa lat 80 - 40, dritaria 83 - 162. Cmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim