Dyer dritare gjermane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dyer dritare nga plastika 20 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fabrika per prodhimin dyerve ,dritareve ,roletneve ,gilinderave nga Alumini i njohur grek Alumil si dhe plastikes se njohur Trocal te prodhuesit Gjerman me garancion 5-8 vite mirmbajtje ju mirpresim ne rrugen maxhistrale Prishtin --Podujev Km 15
F.sh .Tenezhdoll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim