Dyer dritare kulm tulla te fasades gilindera

Shitet nga: valdrin 15 Dhj 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes dyer dritare me roletne kulm tullat e fasades dhe gilindera 044 545 944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim